10421.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Marossy Nagy F 936 jelzéssel: Erdei patak. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. 18x23,5 cm