10410.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Koppay jelzéssel: Állatok karámban. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30×21,5 cm