10336.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, szentendrei iskola: Házak a dombon. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 34x47 cm