10511.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén vagy a XX. elején működött festő alkotása: Női arckép. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (felületi karcolásokkal), 31x24 cm