10526.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX sz. második felében működött osztrák festő munkája: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, restaurált. 47,5x26,5 cm