10513.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Jelzés nélkül: Velencei részlet. Olaj, vászon. Fa keretben, 13x26,5 cm