Jelzés nélkül. Napfényes tanya. Olaj, karton. Sérült. 23x33,5 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Napfenyes-tanya-Olaj-karton-Serult-23x33-5-cm~II2395859
2395859
10535
395
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül. Napfényes tanya. Olaj, karton. Sérült. 23x33,5 cm
: nagy_andras