10521.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Jelzés nélkül: Lépcső és virág. Olaj, karton, kis sérüléssel, díszes fa keretben, 58×78 cm