10395.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Janik F jelzéssel: Erdőbelső. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 17×27,5 cm