10481.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm