10382.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
GYA jelzéssel, 2 db mű: Dzsúdósok (cselgáncsozók). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 45×32,5 és 42x29,5 cm. Utóbbi kissé foltos.