10358.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Friedrich Schaarschmidtnak (1863-1902) tulajdonított: Vadász puskával. Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkéken feliratozott. Üvegezett, kissé laza fa keretben. 41x28,5 cm