10405.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
El Kazovszkij nyomán: Egyensúly. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 49,5×59,5 cm