10389.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm