Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Liliomok. rézkarc, papír. Jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Varga-Nandor-Lajos-1895-1978-Liliomok-rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-26100-Lap-szel~II2396167
2396167
10313
395
Beschreibung: Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Liliomok. rézkarc, papír. Jelzett, számozott 26/100. Lap széle vágott. 42,5x22 cm
: pelikán_kristóf