Tuomas Vesala (?-), finn festő: Fények, 1992. Olaj, vászon. Jelzett. Fa keretben, 29×39,5 cm / Tuomas Vesala (?-), finnish painter: Lights, 1992. Oil on canvas. Signed. Framed, 29×39,5 cm