26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Tamás Ervin (1922-1996): Hegyoldal. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30,5×47,5 cm