50 000 HUF
Sütő János (1933-2019): A Szűzanya Oltalma görögkatolikus templom, Csontos (Kosztrino / Kostryno Kostřiňa), Kárpátalja, Ukrajna (Ukraine). Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 55x60 cm / Oil on wood fibre, framed.