10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Plesnivy Károly (1930-1984): Barna fák. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben, 33×47,5 cm