Pásztor Gábor (1933-2012): Liget, 1963. Litográfia, papír. Jelzett. 25... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pasztor-Gabor-1933-2012-Liget-1963-Litografia-papir-Jelzett-25x48-5-cm-Lap-jobb-also-s~II2398010
2398010
10229
395
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Pásztor Gábor (1933-2012): Liget, 1963. Litográfia, papír. Jelzett. 25x48,5 cm. Lap jobb alsó sarkában apró sérüléssel. Ritka, korai alkotás!
: karap_norbert