Ottó József (1966-): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán au... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Otto-Jozsef-1966-Alfoldi-taj-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-es-z~II2399987
2399987
10222
395
Beschreibung: Ottó József (1966-): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és zsűri címkével. Fa keretben. 25×50 cm
: pelikán_kristóf