4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Köllőd András (1905-1990): Csopaki strand (Balaton), 1962 szeptember. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 15,5×23 cm