Katymári Krizsán Antal (1916-1996): A csatorna torkolata a Dunánál (La... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Katymari-Krizsan-Antal-1916-1996-A-csatorna-torkolata-a-Dunanal-Lajos-bacsi-tanyaja-Pasz~II2380330
2380330
10128
395
Beschreibung: Katymári Krizsán Antal (1916-1996): A csatorna torkolata a Dunánál (Lajos bácsi tanyája). Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 27,5×41 cm
: pelikán_kristóf