Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé folt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ivan-Szilard-1912-1988-Balaton-Rezkarc-papir-jelzett-Kisse-foltos-Uvegezett-fa-keretbe~II2384586
2384586
10105
395
Beschreibung: Iván Szilárd (1912-1988): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 38x48 cm.
: pelikán_kristóf