Farkas Éva Tünde (?-): Nyár Aknasugatagon (Máramaros megye). Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal: "(...) A nagybányai kiállításon részt vett gyermek.rajza. (...)" Üvegezett fa keretben. 14,5x23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.