Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany. Színezett rézkarc, papír, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csaki-Maronyak-Jozsef-1910-2002-Tihany-Szinezett-rezkarc-papir-kartonon-jelzett-Lap-sz~II2400643
2400643
10040
395
Beschreibung: Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany. Színezett rézkarc, papír, kartonon, jelzett. Lap széle kissé foltos és gyűrött 27x41 cm
: nagy_andras