B. Séday Mária (1925-2009): Somogyi Árpád (1926-2008) szobrászművész portréja. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 19,5×14,5 cm