Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Tul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/Valyi-Odon-Oras-szakmai-ismeretek-Bp-1960-Muszaki-Konyvkiado-Tulajdonosi-nevbejegyze~II2328404
2328404
17224
395
Books: Technics
Beschreibung: Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Tulajdonosi névbejegyzéssel, készült 4500 példányszámban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói sérült papÃr védÅ‘borÃtóban.
: nagy_andras