Rózsa György: Motorkerékpár típusok. Bp.,1965,Műszaki. Fekete-fehér ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500012/Rozsa-Gyorgy-Motorkerekpar-tipusok-Bp-1965-Muszaki-Fekete-feher-kepanyaggal-illusztralt~II2401914
2401914
17226
395
Books: Technics
Beschreibung: Rózsa György: Motorkerékpár típusok. Bp.,1965,Műszaki. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf