15612.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Pluhár István (szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor. Kiadói kopott egészvászon kötés.