17187.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Társadalomtudományi Könyvtár II. köt. Bp., 1905, Grill Károly. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla sérült, az utolsó két lap szakadt, pár lapon gyűrődéssel, megviselt állapotban.