Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. (Huszonnyolc előadás.) Ford.: Dr. Hermann Imre. Sigmund Freud Összegyűjtött Művei I. köt. Sajtó alá rendezte Dr. Ferenczi Sándor és Storfer A. József. Wien-Bp.,én,Internationaler Psychoanalytischer Verlag-Somló Béla. Harmadik (propaganda) kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerincen egészen kis sérüléssel.