4 600 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Bp, 1905. Rózsa Kálmán. Korabeli díszes vakonyomásos egészbőr-kötésben, a sarkain fém veretekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest kissé elvált a borítótól, javított kötéssel, az egyik sarkán a fém veret hiányzik, benne szakadozott lapokkal is, a végén egy-két egyházi aprónyomtatványal, egykorú bejegyzésekkel, megviselt állapotban-