FR. Weiss A. M.: Az életbölcseség zsebkönyve - Forgácsok és szilánkok az apologia műhelyéből. Bp., 1894, Buschmann F. Könyvnyomdája. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel.