Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Offici... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Say-Geza-Szekesfehervar-Officina-Kepeskonyvek-56-Bp-1944-Officina-49plus3-pplus32-t-Javit~II2263344
2263344
15598
395
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
: hsz