Perényi József: Csepel Budapest, 1934. Magyar Városok Monografiája Kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Perenyi-Jozsef-Csepel-Budapest-1934-Magyar-Varosok-Monografiaja-Kiadohivatala-Sarik-Gy-C3~II2397857
2397857
15002
395
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Perényi József: Csepel Budapest, 1934. Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala. [Sárik Gy. és G.] 192 p. + 6 t. MVM XIII. Aranyozott, restaurált kiadói egészvászon-kötésben, az elsÅ‘ táblán dombornyomott cÃmer.
: nagy_andras