15022.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Bp.,én., Franklin, 232+8 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal.