15025.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
Cholnoky JenÅ‘ (1870-1950): Égen, földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1935],Franklin, 197 p.+22 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzÅ‘vel.