15052.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Egy XIII. századi romtemplom régészeti feltárása és műemléki helyreállítása. Múzeumi Füzetek. 39. sz. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés.