15097.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
A Budapest-székesfőváros községi iskolák évkönyve évi jelentés az 1914-1915. iskolai évről. Kiadja: Budapest Székesfőváros Tanácsának Közoktatási Ügyosztálya. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai-ny., 938 p. Aranyozott kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés, az elülső szennylap gyűrött, volt könyvtári példány.