Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. Színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, szakadt papír védőborítóban. Állat- és Növénykert Biológiai Szakköre intézményi bélyegzővel.