17174.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Baló József: Az általános kórbonctan tankönyve. Bp., 1962, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés. + Rendszeres bonctan. Szerk.: Kiss Ferenc. Bp.,1963, Medicina. Kiadói kopott félvászon-kötés.