17148.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
1928 Gyógyszerész zsebnaptár az 1928. évre. 56-ik évfolyam. Összeáll.: Karlovszky Géza, Koritsánszky Ottó. Bp., 1928., Merkantil-ny., 14+650+ 8 sztl. lev. Korabeli reklámokkal, közte lázmérők...stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott gerinccel, sérült gerinc