1939 A Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 2 + 8 t arcképek + 376p.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500006/1939-A-Magyar-Kiralyi-Csendorseg-zsebkonyve-2-plus-8-t-arckepek-plus-376p-plus-7-p-reklamok-Arany~II2403636
2403636
16560
395
4800
Books: Military
Beschreibung: 1939 A Magyar Királyi Csendőrség zsebkönyve 2 + 8 t arcképek + 376p. + (7) p reklámok. Aranyozott egészvászon kötésben laza fűzéssel
: pelikán_kristóf