Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. 30 db színes képből 7 db hiányzik + 62 db egész oldalas fekete-fehér kép + 9 db fekete-fehér szövegközi kép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.