17384.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. Regény. A "Bounty" lázadói. Elbeszélés. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1916], Franklin, 230 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jogosított negyedik képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, laza kötés, foltos.