Teljes magyar-latin szótár. Földrajzi nevekkel szaporítva. Szerk.: Bartl Antal és Veress Ignác. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, VIII+618+6 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval.