Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947], Körmendy, 108 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben.