17360.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
Ravasz László: Isten rostájában I-III. köt. Beszédek, írások. Bp.,[1941],Franklin, XII+498; VIII+478; VII+567 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet elülső borítóján folttal.