Kolligátum 2 műből:
Mészáros Ingác: Kartigám. Regény. Heinrich Guszt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500021/Kolligatum-2-mubol--Meszaros-Ingac-Kartigam-Regeny-Heinrich-Gusztav-bev-es-jegyzetei~II2403124
2403124
17417
395
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Kolligátum 2 műből:
Mészáros Ingác: Kartigám. Regény. Heinrich Gusztáv bev. és jegyzeteivel.;
Dahn Félix: Odhin vigasza. Északföldi regény a XI. századból. Ford.: Csáky Albinné Bolza Anna. Bp., 1880-1887, Franklin, 431; 359 p. Átkötött félvászon-kötésben, magánkönyvtári bélyegzéssel.
: pelikán_kristóf